13 гола в първия мач за Купата на кмета на Луковит

Спорт
13.06.2017 | 17:19 ч.

Кметът на Луковит Иван Грънчаров даде официален старт на 6-ия общински турнир по футбол на малки вратички. В тазгодишното издание участват 11 отбора. Четири от тях са съставени от служители на фирмите „Каприкорн Кемикълс Груп” ООД, „Еконт Експрес” ООД, „Милкком“ ООД и ЕТ „Ники Транс“. Останалите са сборни състави – „Луковит“, „Реал-Луковит“, „А-отбор“, „Кръгояр“ и „Елешник“ от Луковит, както и тимове от селата Дерманци и Торос.

Турнирът за „Купата на кмета” се провежда по системата „всеки срещу всеки“. Отборите са съставени от по петима полеви състезатели и вратар, а срещите са в две полувремена от по 20 минути. Непосредствено след официалното откриване бе изигран първият мач, в който паднаха цели 13 гола, след като „А-отбор” надви със 7:6 „Еконт”. Победи постигнаха също „Каприкорн Кемикълс Груп” и „Ники Транс”. Финалите на турнира ще се състоят на 26 юни.